Szkolny Doradca Zawodowy -  mgr Jan Chęciński

adres jcheci@poczta.onet.pl  , tel. ( sekretariat szkoły )  12 / 273 56 11.

Dyżury   -   rozmowy, indywidualne poradnictwo edukacyjno - zawodowe dla uczniów  oraz  ich rodziców   ( sala nr 15 ) :

DZ_Trzemesnia_2018_19_harmonogram.docx

Zajęcia grupowe w klasach : według oddzielnego harmonogramu

DZ_Trzemesnia_2018_19_harmonogram.docx

Szkolny Program Doradztwa Zawodowego : klasy gimnazjalne  -  Szkolny_program_doradztwa_zawodowego.docx

klasy 7 i 8  -  SP_Szkolny_program_doradztwa_zawodowego_SP.docx

Tematyka zajęć grupowych :  klay gimnazjalne - DZ_-_roklad_materialu_2016-2017.docx

klasy 7 i 8  -  podana jest w Szkolnym Programie DZ (powyżej)

SPOTKANIA  Z  RODZICAMI - grupowe : na zebraniach ogólnych, wywiadówkach,

- indywidualne : na dyżurach lub w innym terminie po uzgodnieniu.

Jak pomóc dziecku wybrać zawód i szkołę ponadgimnazjalną ? INFORMACJE_DLA_RODZICOW.docx

PUBLIKACJE :

Rola szkoły w doradztiwe zawodowym  -  Rola_szkoly_w_doradztwie_zawodowym.docx

Oczekiwania_uczniow_Publicznego_Gimnazjumw_Trzemesni_wobec_doradztwa_zawodowego..docx  -   wyniki ankiety na temat oczekiwań uczniów naszego gimnazjum wobec doradztwa zawodowego.

PRZYDATNE STRONY INTERNETOWE :

www.koweziu.pl     -   podstawy programowe kształcenia w zawodach, wyszukiwarka szkół zawodowych, informacje dotyczące reformy ksztalcenia zawodowego.

www.edu.myslenicki.pl -  lista szkół oraz placówek oświatowych w naszym powiecie, kierunki kształcenia.

www.kuratorium.krakow.pl  -  informator dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych.

www.zszporadnictwo.republika.pl - Wyszukiwarka zawodów - filmy i spoty dotyczące różnych zawodów, testy online.

www.pociagdokariery.pl  -  Oferty kształcenia, informacje nt. różnych zawodów.

www.labirynt-zawodow.progra.pl  -  Ciekawy test predyspozycji zawodowych - wykonaj go koniecznie w domu !

Przewodnik po zawodach, klasyfikacja zawodów.

www.wup-krakow.pl  -  Małopolski rynek pracy.