Furtak, Jolanta

Język polski

Witam na mojej podstronie. Poniżej znajduje się dokumentacja związana z nauczaniem języka polskiego w klasach: IV B, V A, VB i VII A w roku szkolnym 2023/2024.

podstawa programowa ksztalcenia ogolnego dla szkoly podstawowej jezyk polski   14 lutego 2017

wymagania edukacyjne nowe slowa na start kl 4

KLASA 4 rozklad materialu z planem wynikowym nowe slowa na start

KLASA 5 rozklad materialu z planem wynikowym nowe slowa na start 5

KLASA 5 wymagania edukacyjne nowe slowa na start kl 5

KLASA 7 rozklad materialu z planem wynikowym nowe slowa na start 7 nowa edycja 2023-2025

KLASA 7 wymagania edukacyjne nowe slowa na start 7 nowa edycja 2023-2025

Dostosowania znajdują się w bibliotece szkolnej w formie papierowej.

Zapraszam do obejrzenia prac uczniów. Zostały one zrealizowane pod hasłem: "Kreatywne lekcje języka polskiego."

Życzę miłego odbioru.

Jolanta Furtak

KLASY IV  A i B                                                                                                                                                                 2022/2023 r.

2021

Jak uczniowie klasy IV A w czasach zdalnego naucznia przedstawili "Legendę o Bazyliszku" - czyli straszny Bazyliszek widziany okiem kamery.smiley

Ola_Jablonska.mp4

Zofia_Gorka.mp4

Niezwykła lekcja w krainie Indian.                                                                                       2019

Ucniowie klas szóstych, po przeczytaniu książki pt. "Biały Mustang" autorstwa Sat-Okh'a (właściwie Stanisława Supłatowicza posiadającego polskie korzenie), zaprosili naszych najmłodszych uczniów - klasy P. Barbary Skałki oraz P. Renaty Makselan - w podróż do krainy Indian.